اخبار و اطلاعیه ها

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران


ساختمان جدید شعبه گلستان شرکت کارگزاری آتیه سازان حافظ با حضور فرماندار و مدیر کل سیاسی استانداری گلستان، مدیرکل و معاون بیمه سلامت این استان، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت در شهرستان گرگان افتتاح شد.

ساختمان جدید شعبه گلستان شرکت کارگزاری آتیه سازان حافظ با حضور فرماندار و مدیر کل سیاسی استانداری گلستان، مدیرکل و معاون بیمه سلامت این استان، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت در شهرستان گرگان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، دکتر مهدی ریاحی فر، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ضمن پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و خوشامدگویی به مدعوین، برنامه های شرکت آتیه سازان حافظ را به عنوان بزرگترین بیمه مکمل درمان کشور ارائه نمود.

او افزود: شرکت آتیه سازان حافظ با هدف کمک به کنترل بازار بیمه های درمان تکمیلی در نظام سلامت، همراه با حفظ کرامات انسانی قریب به هجده سال است در تلاش برای توسعه خدمت رسانی بهتر در محیطی مطلوب به مردم ایران می باشد و هم اکنون نزدیک به ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه مکمل درمان این شرکت هستند.

ریاحی فر گفت: حساس‌ترین و مشکل ترین پرتفوی در صنعت بیمه ای از لحاظ مدیریتی، مربوط به بخش درمان بدلیل ابعاد احساسی و تواتر بالای خسارت بیمه شدگان است و شرکت آتیه سازان حافظ با مدیریت پرتفوی ۳۵۰۰ میلیارد تومانی، دارای مقام دوم در بین ۳۰ شرکت بیمه بازرگانی در ایران می باشد.

مدیرعامل آتیه سازان حافظ افزود: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند هدف غایی نظام سلامت این است که فرد غیر از تحمل رنج بیماری،رنج دیگری را متحمل نگردد؛ پس از آنجایی که مراجعه کننده به بیمه های درمانی، رنج مضاعفی به نام بیمار داری را دارد، در همین راستا به منظور رفاه هرچه بیشتر بیمه شدگان و عدم مراجعه ایشان به شعب شرکت برای دریافت معرفی نامه، ۴۸۶۰ مرکز درمانی طرف قرارداد، سامانه صدور معرفی نامه الکترونیک بیمه، بارگزاری و راه اندازی شده است و در حال حاضر بیش از نیمی از بیمه شدگان این شرکت از این سیستم بهره مند شده اند.

 

وی ادامه داد: آتیه سازان حافظ با هدف گسترش و تثبیت پرتفوی و ساماندهی و تحت پوشش قراردادن تمام نمایندگی های خود، با همکاری شرکت ارزیابی خسارت آتیه اندیشان سپهر حافظ، آماده خدمات رسانی به سایر شرکت های بیمه ای می باشد.

ریاحی فر افزود: این کارگزاری با تاسیس شرکت ارزیابی خسارت با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همچون سایر شرکت های فعال در این خصوص آماده است تا به ١٧ شرکت بیمه بازرگانی که فاقد سیستم TPA هستند خدمت رسانی کند.

همچنین برای تثبیت فعالیت شرکت آتیه سازان حافظ ، در حال تاسیس یک شرکت بیمه  اتکایی در یکی از مناطق آزاد تجاری هستیم که مجوزهای اولیه را اخذ کرده و انشالله تا ۶ ماه آینده تاسیس خواهد شد. این شرکت می تواند حامی بزرگی در بیمه اتکایی بیمه های درمان تکمیلی در ایران باشد که تا کنون حمایتی در این زمینه نداشته ایم.

ریاحی فر در زمینه اصلاح  و تقویت ساختار شبکه ۱۱۰۰ واحدی نمایندگان خدمات رسان این شرکت نیز افزود در حال تاسیس یک شرکت حقوقی کارگزاری با مشارکت نمایندگان این شرکت هستیم تا علاوه بر خدمات فعلی نسبت به فروش بیمه های بازرگانی و تقویت ابعاد مالی آن شبکه نیز با اولویت ریسک های پرتفوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی باشیم.

در این نشست، دکتر سید محمد حسینی مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان گفت: شناخت رفتار فرهنگی، اجتماعی و علی الخصوص رفتار درمانی مردم هر منطقه، اهمیت به سزایی در تشخیص خرید خدمات راهبردی و مناسب دارد.

ایشان با تأکید بر این که بیمه سلامت از هیچ کمکی برای شرکت آتیه سازان حافظ فروگذار نخواهد کرد ادامه داد: از آنجایی که بیمه سلامت به منظور مدیریت بازار درمان کشور، نیازمند یک شرکت کارگزاری تخصصی بیمه درمان تکمیلی و مستقل بود، تصمیم به تأسیس و برپایی شرکت آتیه سازان حافظ گرفته است.

مهندس ابوالقاسم صفوی فرماندار شهرستان گرگان نیز افزود: انقلاب جمهوری اسلامی ایران در دوران پختگی خود قرار گرفته و به سمت عقلانیتی در حال حرکت است که بر پایه ایمان، ایدوئولوژی و مکتب رهایی بخش اسلام و رهبری است.

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری و کمک به شرکت آتیه سازان حافظ از سوی فرمانداری شهرستان گرگان افزود: در حال حاضر مهمترین اولویت ایجاد شغل برای جوان هاست و شرکت آتیه سازان حافظ می تواند بخشی از مسئولیت کشور را در تولید و اشتغال به دوش بگیرد و در کاهش آلام مردم و آسیب‌های اجتماعی تاثیرگذار باشد.

احسان مکتبی، مدیرکل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استاندار گلستان گفت: بیمه با دادن اطمینان، آرامش و امنیت به مردم به ارتقای سلامت روان جامعه کمک خواهد کرد و وجود این نهادهای مدنی مستحکم و قدرتمند، جامعه را به سمت توسعه متوازن و پایدار خواهد برد.